Grzechotka 3/8" 72 zęby gumowa rękojeść Yamoto YMT5824944K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
170,00 zł
Cena regularna:
138,21 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
3/8 SQ. DR. Q/R 72T RATCHETHANDLE - RUBBER" Yamoto YMT5824944K
YMT-582-4944K
3/8"Square Drive Ratchet Handle - Rubber
Chrome vanadium. Rubber grip, 72 tooth ratchet.
With thumb lever for reversing. Quick release.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Yamoto |
| EAN13 Barcode | 5036140413238 |
| eCl@ss Code | 21040211 |
| Supplier Part No. | YMT-582-4944K |
| UNSPSC Code | 27111704 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grip | Rubber |
| Materiał | Stal chromowo-wanadowa, CrV |
| No. of Teeth | 72 |
| Długość całkowita | 200mm |
| Typ produktu | Ratchet Handle |
| To suit Ratchet Number | |
| Waga elementu | g |
| Size System | |
| Drive Size | 3/8" cal |