Gwintownik maszynowy 1/2"x13 UNC HSS calowy Sherwood SHR0850890E
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik maszynowy 1/2"x13 UNC HSS calowy Sherwood SHR0850890E
Sherwood SHR-085-0890E
SHR0850890E
Gwintownik maszynowy 1/2"x13 UNC calowy HSS Sherwood SHR0850890E
SHR-085-0890E
SM.CK016,99,5ZLNE
Opis produktu
IS0 529 - Skośna powierzchnia natarciaSpecyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Kod EAN13 | 5036140278899 |
| Kod eCl@ss | 21010210 |
| Waga całkowita | 0.04 |
| Średnica chwytu | 9mm |
| Rozmiar - skok | 1/2"x13 |
| Square Size Across Flats | 7,1mm |
| Kod UNSPSC | 27112806 |
| Waga elementu | 44g |