Gwintownik ręczny 1/8"-28 BSPT rurowy HSS calowy Sherwood SHR0852200C
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny 1/8"x28 BSPT rurowy HSS calowy Sherwood SHR0852200C SHR-085-2200C
- Rozmiar gwintu: 1/8" BSPT, G, BSP stożkowy/zbieżny, tzw. gwint rurowy calowy
- Skok gwintu: 28 zwojów na cal
- Norma wymiarowa: IS0 529
- Typ: wykańczak, proste rowki
- Rodzaj: gwintownik ręczny
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140182752 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Długość całk. | 59mm |
| Średnica chwytu | 8mm |
| Rozmiar - skok | 1/8"x28 |
| Rozmiar kwadratu mocowania | 6,3mm |
| Rozmiar wiertła bez rozwiercania | 8,4mm |
| Rozmiar wiertła w przypadku rozwiercania | 8mm |
| Długość gwintu | 15mm |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga | 29 g |