Gwintownik ręczny M6 x0,5 Nr2 pośredni HSS Sherwood SHR0850355B PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny M6 x0,5 Nr2 pośredni HSS Sherwood SHR0850355B
Sherwood SHR-085-0355B
SHR0850355B
SM.CK016,14,5ZLNE
(1) Średnica i skok gwintu nie są wymienione w ISO.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140179653 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Długość całk. | 55mm |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Rozmiar i skok (mm) | M6.0x0.50 |
| Długość gwintu | 15mm |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga | 7 g |