Honownica 51-178mm głowica do honowania cylindrów Kennedy KEN5032920K KEN-503-2920K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
60,88 €
Cena regularna:
49,50 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Honownica 51-178mm głowica do honowania cylindrów 3-ramienna Kennedy KEN5032920K KEN-503-2920K
Do składowania, ramiona są ściągnięte trójkątnym zaciskiem. Może być on usunięty przy użyciu szczypiec z długimi końcówkami lub pincetą i powinien być zachowany do dalszego użycia. Dostępne są zestawy osełek na wymianę.
Jako czynnik smarujący przy honowaniu należy używać płynu chłodzącego.
Długość całkowita: 290mm.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140028128 |
| eCl@ss Code | 21049090 |
| Głębokość całk. | 55mm |
| Długość całkowita | 354mm |
| Szerokość całk. | 88mm |
| Supplier Part No. | 5032920K |
| Typ | 3 ramienna |
| UNSPSC Code | 27140000 |
| Waga elementu | 380 g |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Ziarnistość | Gruba, Średnia, Drobna |
| Długość całkowita | 290mm |
| Model, kod produktu | 503-292 |
| Zakres roboczy średnic | 51-178mm |
| długość osełek | 100mm |