Klucz do rur nieiskrzący 300mm nastawny kleszcze Stillson Al-Br Kennedy KEN5753600K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
830,80 zł
Cena regularna:
675,45 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz do rur nieiskrzące 300mm nastawne kleszcze Stillson Al-Br Kennedy KEN5753600K
Kennedy KEN-575-3600K
KEN5753600K
KLESZCZE DO RUR NIEISKRZACE 300mm Kennedy
KEN-575-3600K
SM.CK016,513,8ZLNE
Narzędzia Cromwell
Opis produktu
Narzędzia nieiskrzące są używane do eliminowania szansy na eksplozję przy pracy z substancjami potencjalnie łatwopalnymi lub zagrażające eksplozją. Zapobiegają powstawaniu iskier, jak to jest w przypadku standardowych urządzeń kiedy mają one kontakt z twardą powierzchnią. Użycie narzędzi nieiskrzących jest istotna przy wielu przemysłowych aplikacjach jak, produkcja ropy naftowej i chemikalii, działanie kraników sprejowych, budowa statków, wydobywczy, papierniczy oraz inne gdzie powstanie iskry mogłoby stanowić zagrożenie. Narzędzia nieiskrzące wykonane z brązu i aluminium wykonane są do 25 HRC i wykonane są w twardości do 25 HRC. Narzędzia nieiskrzące muszą być przechowywane ze specjalną dbałością, od czasu do czasu czyszczone w celu usunięcia zanieczyszczeń bądź żelaznych pozostałości, które mogą osłabić niezawodność narzędzi nieiskrzących.Kleszcze do rur
Ząbkowane szczęki. Radełkowana śruba regulacyjna.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140125063 |
| Kod eCl@ss | 21040190 |
| Jaw Capacity | 40mm |
| Długość całk./opak. | 300mm |
| Nr produktu | 130-1006 |
| Kod UNSPSC | 27111708 |
| Waga elementu | 1.20 kg |