Magnetyczny cylinder ISO Kennedy KEN2941891B
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
481,40 zł
Cena regularna:
391,38 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Magnetyczny cylinder ISO Kennedy KEN2941891B
Kennedy KEN-294-1891B
KEN2941891B
H1M 50/50A DOUBLE ACTINGCYLINDER Kennedy KEN2941891B
Kennedy KEN-294-1891B
SM.CK016,397,8ZLNE
Seria H - ISO 15552 (Zastępuje ISO 6431/VDMA 24562)
Pneumatyczny cylinder podwójnej akcji. Bez smarowania.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27131701 |
| eCl@ss Code | 25160000 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 2941891B |
| EAN13 Barcode | 5036140292420 |
| Model Number | KFCL1 |
| Stroke | 50 mm |
| Średnica otworu | 50 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Port Connection | 01-Apr |
| Typ produktu | Pneumatic Cylinder |
| Stroke Length | 50mm |
| Operating Temperature Range | -20 to +70 °C degree Celsius |
| Bore Size | 50mm |
| Mount Type | |
| Operating Pressure | 1 to 10 bar bar |
| Additional Features | Cylinders supplied with a zinc plated steel piston rod nut |
| Cylinder Action | Double Acting |
| Materials |