Młotek pneumatyczny igłowy NS4030 linia profesjonalna Kobe KBE2703300K KBE-270-3300K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Młotek pneumatyczny igłowy NS4030 Kobe KBE2703300K KBE-270-3300K
- Gwint wlotu powietrza: 1/4" NPT do węży 10mm
- częstotliwość udaru: 4000 uderzeń na minutę
- Ciśnienie powietrza: 6 Bar, 90psi
- Zużycie powietrza: 113 l/min, 4cfm, (mierzone na bazie cyklu: 15 na minutę jako średnie zużycie)
- Średnica igieł: 3mm, 10szt.
- Ciśnienie akustyczne: 95dBA
- Moc akustyczna: 109dBA
- Wibracje, drgania: 12.8m/s2
- Długość całkowita: 250mm
- Waga: 1,2kg
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Uderzeń na minutę | 4000 na minutę (RPM) |
| Brand | Kobe Red Line |
| EAN13 Barcode | 5036140089334 |
| eCl@ss Code | 21061601 |
| Gabaryty opak. | 310x45x80mm |
| Waga całkowita | 1,41kg |
| Supplier Part No. | 2703300K |
| UNSPSC Code | 27131500 |
| Waga narzędzia | 1,25 kg |