Nasadka 22mm 3/4" 12-kątna Kennedy KEN5828150K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 22mm 3/4" Kennedy KEN5828150K
Kennedy KEN-582-8150K
Nasadka 22mm, 3/4"
KEN-582-8150K
Opis produktu
Wysokowydajne zaprojektowane, aby sprostać wymaganiom w przemyśle, rolnictwie, przy ciężkich maszynach. Wszystkie profesjonalne nasadki Kennedy mają podwójnie radełkowaną powierzchnię dla dobrego chwytu, który jest istotny dla szybkiej wymiany narzędzia kiedy dłonie są tłuste. Wykonanie chromowo-wanadowe, w pełni pokryte chromem z lustrzanym wykończeniem i bez aluminium, by zapobiec powstawaniu iskier,ścięte ostrza zapewniają łatwe pochwycenie pożądanego obiektu. Registered Design No. 2053516UK.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140137134 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Długość całk./opak. | 50mm |
| Socket Size | 22mm |
| Typ | Metric |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 210g |
KEN5828150K
NASADKA 22mm, 3/4" Kennedy
KEN-582-8150K
SM.CK016,37,7ZLNE
Narzędzia Cromwell