Nasadka udarowa 3/4" 1" Whitworth calowa 6-kątna Kennedy KEN5836090K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 3/4" 6-kątna udarowa 1" Whitworth calowa Kennedy KEN5836090K
Kennedy KEN-583-6090K
Nasadka udarowa 6-kątna 3/4" Whitworth 1"
KEN-583-6090K
Opis produktu
1” Nasadki 6-kątne udarowe. BSW.Wykonano zgodnie z: SAE, USA Federal Standard GGG-W-660A.
Nasadki 6-kątne udarowe i akcesoria wykonane są z wysokiej jakości chromowo-molibdenowej stali. Czarne wykończenie z całkowitym laserowym wykonaniem.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Dimensions D1 | 55mm |
| Dimensions D2 | 54mm |
| Dimensions L | 62mm |
| Dimensions L2 | 21mm |
| Kod EAN13 | 5036140141445 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Socket (BSW) | 3/4" calowe |
| Style | B |
| Nr produktu | KEN-583-6090K |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 700g |
KEN5836090K
NASADKA UDAROWA 6-KATNA 3/4" Whitworth 1" Kennedy
KEN-583-6090K
SM.CK016,74,2ZLNE
Narzędzia Cromwell