Nawiertak BS5 HSS calowy Sherwood SHR0251833E
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nawiertak BS5 HSS calowy Sherwood SHR0251833E
Sherwood SHR-025-1833E
SHR0251833E
SM.CK016,23,9ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bell Diameter | |
| Body Diameter | 7/16" cal |
| Marka | Sherwood |
| Countersink Angle | 60° stopni |
| Cutting Direction | Prawy |
| Cutting Style | Plain |
| Drill Point Angle | 120° stopni |
| Drill Point Diameter | 3/16" cal |
| EAN13 Barcode | 5036140173248 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Maximum Drill Point Length | 9/32" cal |
| Minimum Drill Point Length | 1/4" cal |
| Liczba końców | Double-ended |
| Długość całk. | 2 1/2" cal |
| Pilot Diameter | 3/16 in |
| Promień | |
| Seria | C100 |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Standard, norma | BS 328; Part 1; 1986; DIN333A; ISO 866; ISO2540; ISO2541 |
| Sup. Part No. | SHR-025-1833E |
| System pomiarowy | Inch |
| Trade Size | 5 BS |
| UNSPSC Code | 23241605 |