Nóż uniwersalny 8-ostrzowy Yamoto YMT5374620K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nóż uniwersalny 8-członowy Yamoto YMT5374620K
Yamoto YMT-537-4620K
KC-016,22,1ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Yamoto |
| EAN13 | 5036140240490 |
| ecl@ss | 21040602 |
| Number of Segments | 8 |
| Oznaczenie | YMT-537-4620K |
| UNSPSC | 27111501 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 100mm |
| Typ ostrza | Stiff |
| Szerokość ostrza | 18mm |
| For Use With | |
| Handle Colour | |
| Number of Blades | |
| Długość całkowita | 140mm |
| Numer produktu | |
| Type | Utility Knife |
| Number of Segments | 8 |
| Materiał ostrza | Stal |
| Handle Material | Aluminium |
| Blade Dimensions | |
| Compatible Materials | Adhesive Tape Cardboard Paper Plastic Shrink Wrap/Stretch Film |
| Blade Shape | Straight |
| Reusability | Multiple Use/Replaceable Blades |
| Hand Preference | |
| Blade Edge Type | Standard |
| Blade Operation | Fixed Blade |
| Knife Features | |
| Pack Quantity |