Nożyce do prętów 36" mocne tnące cenralnie Kennedy KEN5924220K
dostępny
Cena regularna:
401,80 zł
Cena regularna:
326,67 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nożyce do prętów 36" mocne tnące cenralnie Kennedy KEN5924220K
Kennedy KEN-592-4220K
KEN5924220K
36" HIGH TENSILE BOLT CUTTER CENTRE CUT Kennedy
KEN-592-4220K
SM.CK016,203,6ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wykonane z kutej, utwardzonej stali chromowo-wanadowej. Do cięcia przekrojów okrągłych i płaskich ze stali. Szczęki z utwardzonej stali węglowej w nożycach o wymiarach: 460, 600mm. Nożyce o wymiarach 760, 900, 1070mm mają szczęki do cięcia centralnego. Rękojeści wykonane z rurek z nasadkami z plastiku. Zgodne z: DIN 2076.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Cutting Capacity 1570N/mm2 (100tons/in2) | 3/8" cal |
| Cutting Capacity 1570N/mm2 (100tons/in2) | 9 mm |
| Cutting Capacity 735N/mm2 (45 tons/in2) | 14 mm |
| Cutting Capacity 735N/mm2 (45 tons/in2) | 5/8" cal |
| Cut Type | Centre |
| EAN13 Barcode | 5036140248144 |
| eCl@ss Code | 21040302 |
| Długość całkowita | 36" cal |
| Długość całkowita | 900 mm |
| Supplier Part No. | 5924220K |
| UNSPSC Code | 27111512 |
| Waga elementu | 5.20 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Cut Type | Centre Cut |
| Cutting Capacity | 14mm (5/8" ) @ 735N/mm2 (45 tons/in2) 9mm (3/8" ) @ 1570N/mm2 (100tons/in2) |
| Do użycia z | |
| Długość całkowita | 900mm 36" cal |
| Typ | High Tensile Bolt Cutter |
| Standard, norma | DIN 2076 |
| Handle Material | Stal |
| Materiał szczęk | Drop Forged Hardened Carbon Steel |
| Grip Material | Plastic |