Otwornica węglikowa 19mm Kennedy KEN0507190K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Otwornica węglikowa 19mm Kennedy KEN0507190K
Kennedy KEN-050-7190K
KEN0507190K
Otwornica z zębami z węglika spiekanego 19mm
KEN-050-7190K
KC-016,56,7ZN/SM.[NM]
Trzpień mocujący adapter i wiertło pilotujące dostępne osobno:
Adaptery dla otwornic 14-30mm
Adapter chwyt 6-kątny 8,75mm do otwornicy typ K1 Kennedy KEN0501600K
Adapter chwyt walcowy 6,5mm do otwornicy typ K4 Kennedy KEN0501750K
Adapter do otwornicy typ K1-SDS Kennedy KEN0501550K
Adaptery dla otwornic 32-210mm
Adapter chwyt 6-kątny 8.75mm do otwornicy typ K2 Kennedy KEN0501650K
Adapter chwyt 6-kątny 12.7mm do otwornicy typ K10 Kennedy KEN0501850K
Adapter do otwornicy K10-SDS Kennedy KEN0501560K
Wiertła piloty do otwornic
Wiertło pilot typ K14 do wszystkich typów poza K4 KEN0501930K
Wiertło pilot typ K14D do K4 KEN0501960K
Sprężyny
Sprężyna wypychająca typ K7 KEN0501970K
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Konstrukcja ostrza | Bimetal |
| Materiał obudowy | Stal stopowa |
| Marka, producent | Kennedy |
| Pasujące trzpienie modujące, adaptery Kennedy | K1, K4 |
| Głębokość skrawania | 1 7/16" cal |
| Głębokość skrawania | 37 mm |
| Średnica skrawania | 19 mm |
| Średnica skrawania | 3/4" cal |
| Materiał tnący | Ostrza węglikowe |
| EAN13 | 5036140051454 |
| ecl@ss | 21019090 |
| Zastosowanie w materiałach | Ceramika, stal nierdzewna, włókno szklane, Nail-embedded Wood, Formica i inne materiały metalowe i niemetalowe |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Głębokość całkowita | 65 |
| Długość całkowita | 30 |
| Waga całkowita | 0.035 |
| Szerokość całk. | 30 |
| Oznaczenie | KEN-050-7190K |
| Liczba zębów na cal | 4 TPI |
| Podziałka ostrzy | Stała |
| UNSPSC | 27112826 |