Otwornica węglikowa 30mm Kennedy KEN0507300K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Otwornica węglikowa 30mm Kennedy KEN0507300K KEN-050-7300K
- Średnica otwornicy: 30mm
- Materiał: węglik spiekany
Trzpień mocujący adapter i wiertło pilotujące dostępne osobno:
Adaptery dla otwornic 14-30mm
Adapter chwyt 6-kątny 8,75mm do otwornicy typ K1 Kennedy KEN0501600K
Adapter chwyt walcowy 6,5mm do otwornicy typ K4 Kennedy KEN0501750K
Adapter do otwornicy typ K1-SDS Kennedy KEN0501550K
Adaptery dla otwornic 32-210mm
Wiertła piloty do otwornic
Wiertło pilot typ K14 do wszystkich typów poza K4 KEN0501930K
Wiertło pilot typ K14D do K4 KEN0501960K
Sprężyny
Sprężyna wypychająca typ K7 KEN0501970K
Otwornice z zębami z węglika spiekanego Kennedy® mają trwałość nawet do 10 razy dłuższą niż standardowe otwornice czy wycinaki do otworów. Są dużo bardziej odporne na zużycie i działanie temperatury powstającej wskutek tarcia niż tradycyjne otwornice HSS czy bimetaliczne.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Konstrukcja ostrzy | Bimetal |
| Materiał obudowy | Stal stopowa |
| Marka | Kennedy Industrial |
| Kompatybilne uchwyty | K1, K4 |
| Głębokość skrawania | 1 7/16" cal |
| Głębokość skrawania | 37 mm |
| Średnica skrawania | 13/16" cal |
| Średnica skrawania | 30 mm |
| Materiał tnący | Ostrza węglikowe |
| EAN13 Barcode | 5036140223837 |
| eCl@ss Code | 21019090 |
| Zastosowanie w materiałach | Ceramika, stal nierdzewna, włókno szklane, twarde materiały |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Głębokość całk. | 35 |
| Długość całk. | 64 |
| Waga całkowita | 0.1 |
| Szerokość całk. | 35 |
| Sup. Part No. | KEN-050-7300K |
| Liczba zębów na cal | 4 |
| Skok zębów | Stały |
| UNSPSC Code | 27112826 |