Pilnik diamentowy igiełkowy trójkątny 16cm ziarno 325-400 Kennedy KEN0330260K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik diamentowy igiełkowy trójkątny 16cm ziarno 325-400 Kennedy KEN0330260K
Kennedy KEN-033-0260K
KEN0330260K
KC-016,51ZN/SM.[NM]
Dostępne w siedmiu kształtach i dwóch rozmiarach. Oferują rozwiązanie problemu gdzie twardość materiału czyni konwencjonalne pilniki bezużytecznymi. Obłożony starannie dobranym diamentowym nasypem, oczko 120 - 150. Może być użyte na: węgliku spiekanym, stali, szkle, włóknie szklanym i hartowanej stali jak np. stal nierdzewna, tytan itp.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| EAN13 | 5036140026735 |
| ecl@ss | 21042190 |
| Grain | 325/400 |
| Waga całkowita | 0.018 |
| Oznaczenie | KEN-033-0260K |
| Type | 3 Square |
| UNSPSC | 27111925 |
| Waga | 60 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita | 160mm 6-1/2" cal |
| Numer produktu | |
| Type | Three Square |
| Waga | 10g |
| Grain | 325/400 |
| Handle Material | Plastic |