Pilnik obrotowy 3mm x3mm stożkowy 90 stopni węglikowy z łamaczem wióra Kennedy KEN2108870K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik obrotowy 3mm x3mm stożkowy 90 stopni węglikowy z łamaczem wióra Kennedy KEN2108870K
Kennedy KEN-210-8870K
KEN2108870K
3x3mm CONICAL 90DEG. CARBIDE BURR CUT 9 Kennedy
KEN-210-8870K
SM.CK016,40,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
Stożkowy 90° kąt wierzchołkowy
Wszystkie rozmiary są nominalne. Cecha szczególna * posiada 3mm trzpień, pozostałe 6mm.
Cięcie 9 - Łamacz wióra
Bardzo szybkie usuwanie wióra w celu zwiększenia kontroli. Do użytku na twardych materiałach, np. stali stopowych 50RC, 60RC, stali nawęglanej i żeliwa.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140289703 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Supplier Part No. | 2108870K |
| UNSPSC Code | 23251706 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Cut Type | Łamacz wióra |
| Head Diameter | 3mm |
| Included Angle | 90 ° stopni |
| Długość całkowita | 40mm |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Head Length | 3mm |
| Head Material | Węglik |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Head Shape | Conical |