Pilnik okrągły drobny 150mm 6" przemysłowy Kennedy KEN0302210K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik okrągły drobny 150mm 6" przemysłowy Kennedy KEN0302210K
Kennedy KEN-030-2210K
KEN0302210K
Pilnik przemysłowy okrągły drobny 6"(150mm)
KEN-030-2210K
KC-016,12ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| EAN13 | 5036140090682 |
| Długość całkowita | 150 mm |
| Długość całkowita | 6" cal |
| Waga całkowita | 0.034 |
| Oznaczenie | KEN-030-2210K |
| Type | Round |
| Typ nacięcia | 1 |
| UNSPSC | 27111918 |
| Waga | 0.35 kg |