Pokrętło do gwintowników 2-7,2mm typ T kompaktowe Kennedy KEN5188820K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pokrętło do gwintowników 2-7,2mm typ T kompaktowe Kennedy KEN5188820K
Kennedy KEN-518-8820K
Pokrętło do gwintowników KOMPAKTOWE 2.0-7.2mm
KEN-518-8820K
Opis produktu
Wykonane z ciągliwej stali z radełkowaną nakrętką zapewniającą mocny chwyt gwintownika podczas cięcia.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bar Wrench Długość całk. | 156mm |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Compatible Tap Wrench | |
| Die Stock Długość całk. | |
| Standard, norma dot. wymiarów | ISO 529 |
| Kod EAN13 | 5036140002630 |
| Kod eCl@ss | 21020301 |
| Zawiera | |
| Maximum Square Size | 7.2mm |
| Maximum Rozmiar gwintu | 2mm |
| Minimum Rozmiar gwintu | Pieces |
| Liczba sztuk lub elementów | 1 |
| Outside Diameter | |
| Głębokosć całk./opak. | 18 |
| Długość całk./opak. | 170 |
| Waga całkowita | 0.18 |
| Szerokość całk./opak. | 18 |
| Square Size | 2.0 to 7.2mm |
| Nr produktu | KEN-518-8820K |
| Tap Wrench Type | Straight-handle Bar |
| T-Handle Adjustability | Sliding Handle |
| T-Handle Length | |
| Typ | Tap Wrench |
| Kod UNSPSC | 27111720 |
| Wrench Body Length |
KEN5188820K
POKRETLO DO GWINTOWNIKOW KOMPAKTOWE 2.0-7.2mm Kennedy
KEN-518-8820K
SM.CK016,66,5ZLNE
Narzędzia Cromwell