Poziomica 24" 600mm Senator SEN5102240K PRO25
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Poziomica 24" 600mm Senator SEN5102240K
Senator SEN-510-2240K
SEN5102240K
SM.CK016,45,2ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Senator |
| EAN13 Barcode | 5036140004290 |
| eCl@ss Code | 21160590 |
| Długość | 24" cal |
| Długość | 610 mm |
| Number of Vials | 3 |
| Głębokość całk. | 25 |
| Długość całk. | 700 |
| Waga całkowita | 0.3 |
| Szerokość całk. | 59 |
| UNSPSC Code | 27111802 |
| Waga | 290 g |