Pręt gwintowany M10 1m mosiężny Qualfast QFT6398210K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pręt gwintowany M10 1m mosiężny Qualfast QFT6398210K
M10x1MTR BRASS STUDDING Qualfast QFT6398210K
Qualfast QFT-639-8210K
QFT6398210K
KC-016,98,5ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Brass: Metric
Colour-coded at each end of length for easy identification as shown.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Qualfast |
| EAN13 | 5036140321243 |
| Długość | 1 m |
| Oznaczenie | QFT-639-8210K |
| Thread | M10 |
| UNSPSC | 31161618 |
| Waga elementu | 490 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | CZ121 |
| Długość | 1M |
| Materiał | Brass |
| Typ produktu | Brass Studding |
| Thread | Metryczny |
| Rozmiar gwintu | M10 |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Surface Treatment | Plain |
| Leading Standard | DIN 975 |