Prowadnica do uchwytów MIG 3M/1-1,2mm Kennedy KEN8837040K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Prowadnica do uchwytów MIG 3M/1-1,2mm Kennedy KEN8837040K
Kennedy KEN-883-7040K
Prowadnica do uchwytów MIG 3M/1.0-1.2mm
KEN-883-7040K
Opis produktu
Z powłoką PCV, przeznaczone do drutu stalowego. Oznaczone kolorami wskazującymi na rozmiar drutu.0.6 - 0.9mm = Niebieskie,
1.0 - 1.2mm = Czerwone.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140044241 |
| Kod eCl@ss | 21089107 |
| For Wire Size | 1.0 - 1.2mm |
| Długość | 3 m |
| Model, kod produktu | 124.0026 |
| Nr produktu | KEN-883-7040K |
| Kod UNSPSC | 23271408 |
KEN8837040K
PROWADNICA DO UCHWYTOW MIG 3M/1.0-1.2mm Kennedy
KEN-883-7040K
SM.CK016,12ZLNE
Narzędzia Cromwell