Przecinak podłogowy 9"x2.1/4" Sitesafe SSF5051360K PRO19-20 MTMX
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przecinak podłogowy 9"x2.1/4" Sitesafe SSF5051360K
Sitesafe SSF-505-1360K
SSF5051360K
PRZECINAK PODLOGOWY 9"x2.1/4" Sitesafe
SSF-505-1360K
SM.CK016,24,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
Stal chromowo-wanadowa
Wyprodukowane z wysokiej jakości stali chromowo-wanadowej ze szlifowaną częścią tnącą, zgodne z: BS 3066.
Przecinak podłogowy
Służy do podważania desek podłogowych i cięcia zaczepów desek przed ułożeniem.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całk. | 225 |
| Szerokość całk. | 55 |
| Głębokość całk. | 15 |
| Waga | 0.42 |
| UNSPSC Code | 27111901 |
| eCl@ss Code | 21040605 |
| Producent | Sitesafe |
| Supplier Part No. | 5051360K |
| EAN13 Barcode | 5036140189249 |
| Długość | 230 mm |
| Octagon | 16 mm |
| Szerokość | 55 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bar Diameter | |
| Szerokość ostrza | 55 mm 2-1/4" cal |
| Comb Type | |
| Contents | |
| Jaw Capacity | mm |
| Materiał | |
| Octagon | 16 mm |
| Długość całk. | 230 mm |
| Numer produktu | |
| Typ produktu | Electrician/Flooring Chisel |
| Standard, norma | |
| Materiał ostrza | Stal chromowo-wanadowa, CrV |
| Handle Material | Stal |
| Protection Features | |
| Shank Shape | Octagonal |
| Special Features | |
| End Shape | |
| End Type | |
| To Suit Octagon | mm |