Ścisk stolarski wysokowydajny G śruba z miedzianą powłoką 8" Kennedy KEN5392480K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$97.77
Cena regularna:
$79.49
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ścisk stolarski wysokowydajny G, śruba z miedzi aną powłoką 8" Kennedy KEN5392480K
Kennedy KEN-539-2480K
Ścisk stolarski WYSOKOWYD. G, śruba z MIEDZIANA powłoka 8"
KEN-539-2480K
Opis produktu
Wykonane z litej, anty-poślizgowej stali żebrowej rama przystosowana do produkcjii spawnia itp. Odporne na rdzę i na rdzę i odpryski ze spawania.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140115613 |
| Kod eCl@ss | 21020501 |
| Opening Capacity | 200mm |
| Głębokosć całk./opak. | 35 |
| Długość całk./opak. | 360 |
| Waga całkowita | 4.46 |
| Szerokość całk./opak. | 170 |
| Throat Depth | 110mm |
| Kod UNSPSC | 27112120 |
| Waga elementu | 4.50 kg |
KEN5392480K
SCISK STOLARSKI WYSOKOWYD. G, śruba Z MIEDZIANA POWLOKA 8" Kennedy
KEN-539-2480K
SM.CK016,198,7ZLNE
Narzędzia Cromwell