Śruba M8x25 din7984 10.9 imbusowa niski łeb 100szt. Qualfast QFT6009075F MTM
dostępny
Cena regularna:
$26.22
Cena regularna:
$21.32
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba M8x25 DIN 7984 Qualfast QFT6009075F
Qualfast QFT-600-9075F
QFT6009075F
M8x25 śruba DIN 7984 Qualfast
QFT-600-9075F
SM.CK016,68,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wysokiej jakości stal stopowa wg BS EN ISO 898/1 Skala 10.9. Odpowiednie dla wszystkich zastosowań wymagających połączeń o dużej wytrzymałości. Maksymalna temperatura robocza (wyroby niepowlekane): 300°C. DIN 7984.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 200 |
| Producent | Qualfast |
| EAN13 Barcode | 5036140256743 |
| Długość całkowita | 25 mm |
| Supplier Part No. | 6009075F |
| Rozmiar gwintu | M8 |
| UNSPSC Code | 31161501 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | 8.8 |
| Head Diameter | 13mm |
| Długość | 25mm |
| Materiał | Stal |
| Skok gwintu | |
| Thread | Metryczny |
| Rozmiar gwintu | M8 |
| Head Depth | 8mm |
| Standard, norma | DIN 7984 |
| Driver Head Size | 6mm |
| Head Shape | Low Cylindrical |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Opakowanie zbiorcze | 200 |
| Surface Treatment | Plain |
| Driving Features | Gniazdo sześciokątne |