Suwmiarka z precyzyjną regulacją 7" 180mm Oxford Precision OXD3307080K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Suwmiarka z precyzyjną regulacją 7" 180mm Oxford Precision OXD3307080K
Oxford Precision OXD-330-7080K
OXD3307080K
Suwmiarka z precyzyjna REGULACJA 7"/180mm Oxford OXD3307080K
OXD-330-7080K
Opis produktu
Daje cztery rodzaje odczytów - wewnętrzne zewnętrzne, głębokościowe i stopień. Podwójna skala (metryczna i calowa) z 14° ścięte krawędzie w celu zredukowania błędów paralaksy, precyzyjna regulacja śrubą górną i wałeczkiem. Wykonano ze stali nierdzewnej utwardzonej. Satynowe wykończenie. Wykonane wg normy: DIN 862.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Accuracy | ±0.03 |
| Producent | Oxford Precision |
| Kod EAN13 | 5036140154308 |
| Kod eCl@ss | 21170306 |
| Graduation | .001 in |
| Graduation | 0.02mm |
| Range | 180mm |
| Range | 7" calowe |
| Nr produktu | OXD-330-7080K |
| Kod UNSPSC | 41111621 |
| Waga | 230g |
SM.CK016,262,1ZLNE