Tarnik do drewna 250mm 10" okrągły średni Kennedy KEN0324420K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tarnik do drewna 250mm 10" okrągły średni Kennedy KEN0324420K
Kennedy KEN-032-4420K
KEN0324420K
SM.CK016,30,7ZLNE
Tarniki
Zaprojektowane do ogólnego użytku i doskonale dopasowane do miękkich materiałów, takich jak: drewno, plastik, skóra i ołów.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy Industrial |
| EAN13 Barcode | 5036140092310 |
| eCl@ss Code | 21042190 |
| Długość całk. | 10" cal |
| Długość całk. | 255 mm |
| Waga całkowita | 0.145 |
| Typ nacięcia | 2 |
| UNSPSC Code | 27111904 |
| Waga | 1.70 kg |