Trzpień frezarski uniwersalny BT40-FM27-052 Indexa IND1444914K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
163,74 €
Cena regularna:
133,12 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Trzpień frezarski uniwersalny BT40-FM27-052 Indexa IND1444914K
Indexa IND-144-4914K
IND1444914K
Trzpień frezarski uniwersalny BT40-FM27-052 Indexa IND1444914K
IND-144-4914K
SM.CK016,399,9ZLNE
Stosowane do szerokiej gamy frezów czołowych nasadzanych, z rowkiem wpustowym lub rowkiem zabierakowym.
BT = BT-MAS 403 (patrz główny obrazek)
DN = DIN69871/A......
IS = ISO/DIN 2080/
QC = ISO/DIN 2080 Szybkomocujące......
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Waga całkowita | 1.48 |
| UNSPSC Code | 23242106 |
| eCl@ss Code | 28039190 |
| Producent | Indexa |
| Supplier Part No. | 1444914K |
| EAN13 Barcode | 5036140083998 |
| Spigot Diameter | FM27 |
| D | 50 mm |
| Lumens | 52 mm |
| Waga elementu | 1.5 kg |
| Typ chwytu | BT40 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 52mm |
| Numer produktu | BT40-FM27-052 |
| Spigot Size | FM27 |
| Średnica | 50mm |
| Typ chwytu | BT40 |