Wiertło rurowe 43mm długie do magnesówki Kennedy KEN2882430K PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$121.01
Cena regularna:
$98.38
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło rurowe 43mm długie Kennedy KEN2882430K
Kennedy KEN-288-2430K
Wiertło rurowe 43mm długie
KEN-288-2430K
Opis produktu
Sprawdzona jakość i sukces opierający się na mniejszym zużyciu energii wymaganej do wycinania większej ilości dokładnych otworów przy zwiększonej żywotności narzędzia. Zostały zaprojektowane by umożliwić szybszy odwiert przy mniejszej odporności ciętego materiału.Dostępne średnice:
2 - 52mm seria krótka i 13 - 52mm seria długa
Seria długa
Średnica trzpienia: 19mm/3/4".
Głębokość cięcia: 50mm.
Średnica otworu: 6mm.
Długość całkowita: 85mm.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Średnica skrawania | 43mm |
| Kod EAN13 | 5036140104440 |
| Kod eCl@ss | 21010500 |
| Waga całkowita | 0.28 |
| Kod UNSPSC | 23241614 |
| Waga elementu | 280g |
KEN2882430K
Wiertło RUROWE, SERIA DLUGA 43mm Kennedy
KEN-288-2430K
SM.CK016,316,9ZLNE
Narzędzia Cromwell
Dane techniczne
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Do wiertarki magnetycznej |
| Materiał wiertła | HSS |
| Średnica wiertła w mm | 43mm |