Wkładki szczękowe 100mm magnetyczne do imadeł Kennedy KEN5891400K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkładki szczękowe 100mm magnetyczne do imadeł Kennedy KEN5891400K
Kennedy KEN-589-1400K
Wkładki szczękowe MAGNETYCZNE do imadeł 100mm
KEN-589-1400K
Opis produktu
Do wszystkich typów imadeł stalowych i żeliwnych, warsztatowych i maszynowych. Łatwo zakładane i zdejmowalne.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140060623 |
| Kod eCl@ss | 21029190 |
| Głębokosć całk./opak. | 270 |
| Długość całk./opak. | 240 |
| Waga całkowita | 0.12 |
| Szerokość całk./opak. | 770 |
| Kod UNSPSC | 27112818 |
| Waga elementu | 165g |
| Szerokość | 100mm |
| Szerokość | 4" calowe |
KEN5891400K
WKLADKI SZCZEKOWE MAGNETYCZNE DO IMADEL 100mm Kennedy
KEN-589-1400K
SM.CK016,47ZLNE
Narzędzia Cromwell