Wkładki szczękowe 125mm aluminiowe z fibrą do imadeł 5" Kennedy KEN5893500K PRO24-1
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkładki szczękowe 125mm aluminiowe z fibra do imadeł 5" Kennedy KEN5893500K
Kennedy KEN-589-3500K
Wkładki szczękowe aluminiowe z FIBRA do imadeł 125mm (5")
KEN-589-3500K
Opis produktu
Wkładki szczękowe aluminiowe z gumąSpecyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140060715 |
| Kod eCl@ss | 21029190 |
| Głębokosć całk./opak. | 270 |
| Długość całk./opak. | 240 |
| Waga całkowita | 0.22 |
| Szerokość całk./opak. | 770 |
| Kod UNSPSC | 27112818 |
| Waga elementu | 210g |
| Szerokość | 125mm |
| Szerokość | 5" calowe |
KEN5893500K
WKLADKI SZCZEKOWE ALUMINIOWE Z FIBRA DO IMADEL 125mm (5") Kennedy
KEN-589-3500K
SM.CK016,52,2ZLNE
Narzędzia Cromwell