Wkładki szczękowe 100mm aluminiowe z fibrą do imadeł 4" Kennedy KEN5892400K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkładki szczękowe 100mm aluminiowe z fibra do imadeł 4" Kennedy KEN5892400K
Kennedy KEN-589-2400K
Wkładki szczękowe aluminiowe z FIBRA do imadeł 100mm (4")
KEN-589-2400K
Opis produktu
Wkładki szczękowe aluminiowe z fibrąSpecyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140060661 |
| Kod eCl@ss | 21029190 |
| Głębokosć całk./opak. | 270 |
| Długość całk./opak. | 240 |
| Waga całkowita | 0.12 |
| Szerokość całk./opak. | 770 |
| Kod UNSPSC | 27112818 |
| Waga elementu | 160g |
| Szerokość | 100mm |
| Szerokość | 4" calowe |
KEN5892400K
WKLADKI SZCZEKOWE ALUMINIOWE Z FIBRA DO IMADEL 100mm (4") Kennedy
KEN-589-2400K
SM.CK016,67,8ZLNE
Narzędzia Cromwell