Wkładki szczękowe 75mm aluminiowe z fibrą do imadeł 3" Kennedy KEN5892300K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkładki szczękowe 75mm aluminiowe z fibra do imadeł 3" Kennedy KEN5892300K
Kennedy KEN-589-2300K
Wkładki szczękowe aluminiowe z FIBRA do imadeł 75mm (3")
KEN-589-2300K
Opis produktu
Wkładki szczękowe aluminiowe z fibrąSpecyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140060654 |
| Kod eCl@ss | 21029190 |
| Głębokosć całk./opak. | 270 |
| Długość całk./opak. | 240 |
| Waga całkowita | 0.1 |
| Szerokość całk./opak. | 770 |
| Kod UNSPSC | 27112818 |
| Waga elementu | 115g |
| Szerokość | 3" calowe |
| Szerokość | 75mm |
KEN5892300K
WKLADKI SZCZEKOWE ALUMINIOWE Z FIBRA DO IMADEL 75mm (3") Kennedy
KEN-589-2300K
SM.CK016,67,8ZLNE
Narzędzia Cromwell