Wkrętak 4,8x100mm warsztatowy płaski Kennedy KEN5725040K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkrętak 4,8x100mm warsztatowy płaski Kennedy KEN5725040K
Kennedy KEN-572-5040K
Wkrętak warsztatowy płaski 4.8x100mm
KEN-572-5040K
Opis produktu
Tradycyjnie zaprojektowany uchwyt. Wysokiej jakości stalowe ostrza są utwardzone i kute z satynowym wykończeniem. Zakres ten oferuje szeroki wybór typów i długości ostrzy. Silne uchwyty z plastiku odporne są na uderzenia, kwasy i oleje.Nacięcie proste
Najbardziej popularne zakończenia śrub. Aby dobrze wkręcać te śruby, końcowka wkrętaka musi być tej samej szerokości co rowek w główce sruby, aby eliminować poślizgi i deformowanie śrub.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Assembly; Engineers; Electrician |
| Długość ostrza | 100mm |
| Materiał ostrza | Steel |
| Blade Shape | Round |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140120792 |
| Kod eCl@ss | 21040401 |
| Powłoka, wykończenie | Satin |
| Handle Length | 89mm |
| Handle Material | Plastic |
| Długość całk./opak. | 189mm |
| Special Features | Magnetized Tip |
| Nr produktu | KEN-572-5040K |
| Tip Size | 4.8mm |
| Tip Type | Slotted |
| Kod UNSPSC | 27111701 |
KEN5725040K
WKRETAK WARSZTATOWY PLASKI 4.8x100mm Kennedy
KEN-572-5040K
SM.CK016,11,3ZLNE
Narzędzia Cromwell