Zestaw do gwintowania 3/16-3/4" BSW HSS calowy 28szt. Sherwood SHR0869992K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw do gwintowania 3/16-3/4" BSW HSS calowy 28szt. Sherwood SHR0869992K
Sherwood SHR-086-9992K
SHR0869992K
Zestaw do gwintowania HSS 3/16-3/4" BSW (28 szt.) SHR0869992K
SHR-086-9992K
Opis produktu
3/16”-3/4” BSW:HSSGT Gwintowniki, proste rowki: Wstępny: 3/16”x24, 1/4”x20, 5/16”x18, 3/8”x16.
Zdzierak: 7/16”x14, 1/2” x12, 5/8”x11, 3/4”x10.
Wykańczak: 3/8”x16, 5/16”x18, 1/4”x20, 3/16”x24.
Pokrętła typu “T” do gwintowników: 1/4” - 3/4” i 1/16” - 1/4”.
Wiertła pod gwinty: HSS S/S. 3.70, 5.10, 6.50, 7.90, 9.30, 10.5mm
HSS 1” O/D Oprawki: 1/4”x2, 5/16”x18 i 3/8”x16.
Oprawka: 1” O/D.
Narzynki HSS: 7/16”x14, 1/2”x12, 5/8”x11 i 3/4”x10.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Chamfer | Taper; Second; Plug |
| Die Hex Width | 1.01; 1.10; 1.30; 1.49 |
| Die Type | Hex Die Nut; Round Die |
| Kod EAN13 | 5036140185258 |
| Kod eCl@ss | 21010210 |
| Zawiera | Carrying Case |
| Kit Type | Tap, Die & Drill |
| Largest Thread Size | 3/4 in |
| Number of Dies | 7 |
| Liczba sztuk lub elementów | 28 |
| Liczba gwintowników | 12 |
| Outside Diameter | 1" calowe |
| Waga całkowita | 4.65 |
| Smallest Thread Size | 3/16 in |
| Nr produktu | SHR-086-9992K |
| Tap Dimensions Standard | BS1127; ISO 529; DIN 1814; DIN 225; BS 328/DIN 338N |
| Tap Finish/Coating | Bez połowki, niepokryty |
| Tap Material | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Typ gwintownika; typ gwintu | Straight Flute |
| Tap Wrench Type | Straight-handle Bar |
| Kierunek gwintu | Prawostronny, prawy |
| Thread Size Range | 3/16" to 3/4" |
| Rodzaj gwintu | BSW |
| Kod UNSPSC | 27112806 |
SM.CK016,1005ZLNE