Zestaw do malowania 230mm 9" 3szt. Senator SEN5334500K PRO25
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw do malowania 230mm 9" 3szt. Senator SEN5334500K
Senator SEN-533-4500K
SEN5334500K
ZESTAW DO MALOWANIA 230mm/9" (3 SZT) Senator
SEN-533-4500K
SM.CK016,21,1ZLNE
Narzędzia Cromwell
Zestaw składa sie z wałka malarskiego szkieletowego,wkładu średniego oraz kuwety malarskiej z tworzywa sztucznego. Odpowiedni do używania we wnętrzach na gładkich
powierzchniach.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Senator |
| EAN13 Barcode | 5036140046023 |
| eCl@ss Code | 21041103 |
| Liczba elementów | 3 |
| Głębokość całk. | 65 |
| Długość całkowita | 350 |
| Waga całkowita | 0.6 |
| Szerokość całk. | 285 |
| Supplier Part No. | SEN-533-4500K |
| UNSPSC Code | 31211906 |
| Waga elementu | 548 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | |
| Extension Range | m metre" cal |
| Do użycia z | 230mm (9”) Wide Bird Cage Pattern Roller |
| Head Type | Bird Cage |
| Tray Material | Plastic |
| Typ | Roller Kit |
| Liczba elementów | 3 |
| Tray Width | 285mm cm centimetre |
| Includes | Paint Roller Refill Sleeve Tray |
| Handle Material | |
| Compatible Materials | Eggshell Paint Emulsion Floor Paint Gloss Paint Masonry Paint Semi-gloss Paint Undercoat/Primer Vinyl Matt Paint Vinyl Silk Paint |
| Head Material | |
| Recommended Environment | Indoor |
| Compatible Surface | Smooth Surface |
| Arm Length | Standard |
| Roller Length | 230mm |
| Roller Core Diameter | 38mm |
| Roller Material | |
| Roller Pile Length | Medium |
| Tray Length | 350mm cm centimetre |