Zwijak węży pneumatycznych Kobe KBE2801000K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zwijak węży preumatycznych Kobe KBE2801000K
Kobe KBE-280-1000K
KBE2801000K
KC-016,372ZN/SM.[NM]
Długość węża: 700mm.
Średnica otworu: 6.35mm.
Maksymalne ciśnienie: 100psi.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kobe |
| EAN13 | 5036140089853 |
| ecl@ss | 21069190 |
| Hoist Range | 1.5 kg |
| Głębokość całkowita | 105 |
| Długość całkowita | 205 |
| Waga całkowita | 0.885 |
| Szerokość całk. | 155 |
| Oznaczenie | KBE-280-1000K |
| UNSPSC | 27131600 |
| Waga elementu | 850 g |