Nakrętka M16 FC08 teowa szlifowana Indexa IND4252505R PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
35,16 €
Cena regularna:
28,58 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nakrętka M16 FC08 teowa szlifowana Indexa IND4252505R
Indexa IND-425-2505R
IND4252505R
Nakrętka teowa szlifowana FC08 M16 Indexa IND4252505R
IND-425-2505R
SM.CK016,83,7ZLNE
Powierzchnia szlifowana zapewnia dokładne pozycjonowanie wewnątrz rowka teowego.
Materiał: Stal węglowa.
Twardość: HRC 30 - 35.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23153402 |
| eCl@ss Code | 23149090 |
| Producent | Indexa |
| Supplier Part No. | 4252505R |
| EAN13 Barcode | 5036140085633 |
| Dimensions C (h6) | 18 mm |
| A (Thread) | M16 |
| Numer produktu | FC008216 |
| Waga elementu | 80 g |
| Wymiar E | 28 mm |
| Wymiar D | 10 mm |
| Wymiar B | 30 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A | mm |
| B | 30 mm |
| C | mm |
| Clamp Style | |
| Materiał | Stal węglowa |
| Numer produktu | PT08-1618 |
| Standard, norma | |
| Surface Finish |