Narzynka do rur 1/2" x14 BSPT HSS sześciokątna calowa Sherwood SHR0869330K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Narzynka do rur 1/2" x14 BSPT HSS sześciokątna calowa Sherwood SHR0869330K SHR-086-9330K
- Rodzaj gwintu: calowy rurowy, BPT, BSP stożkowy, G
- Rozmiar gwintu: 1/2"
- Skok gwintu: 14 zwojów na cal
- Materiał: HSS
- Kształt: sześciokąt, pod klucz 1.67"; 42,4mm
- Norma: BS 1127
Przeznaczone do użytku z kluczami. Do produkcji gwintów zewnętrznych.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| Klasa tolerancji | 6g |
| Standard wymiarowy | BS 1131 |
| EAN13 Barcode | 5036140185142 |
| eCl@ss Code | 21010200 |
| Rozmiar sześciokąta | 1.67"; 42,4mm |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Seria | |
| Sup. Part No. | SHR-086-9330K |
| Grubość | 13/16" |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Rozmiar gwintu | 1/2"-14 |
| Standard gwintu | BSPF |
| UNSPSC Code | 27112805 |
| Waga | 142g |