Otwornica węglikowa 80mm Kennedy KEN0507800K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$48.97
Cena regularna:
$39.81
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Otwornica węglikowa 80mm Kennedy KEN0507800K
Kennedy KEN-050-7800K
Trzpień mocujący adapter i wiertło pilotujące dostępne osobno:
Adaptery dla otwornic 14-30mm
Adapter chwyt 6-kątny 8,75mm do otwornicy typ K1 Kennedy KEN0501600K
Adapter chwyt walcowy 6,5mm do otwornicy typ K4 Kennedy KEN0501750K
Adapter do otwornicy typ K1-SDS Kennedy KEN0501550K
Adaptery dla otwornic 32-210mm
Adapter chwyt 6-kątny 8.75mm do otwornicy typ K2 Kennedy KEN0501650K
Adapter chwyt 6-kątny 12.7mm do otwornicy typ K10 Kennedy KEN0501850K
Adapter do otwornicy K10-SDS Kennedy KEN0501560K
Wiertła piloty do otwornic
Wiertło pilot typ K14 do wszystkich typów poza K4 KEN0501930K
Wiertło pilot typ K14D do K4 KEN0501960K
Sprężyny
Sprężyna wypychająca typ K7 KEN0501970K
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Konstrukcja ostrzy | Bimetal |
| Materiał obudowy | Stal stopowa |
| Marka | Kennedy Industrial |
| Kompatybilne uchwyty | K2, K10 |
| Głębokość skrawania | 1 7/16" cal |
| Głębokość skrawania | 37 mm |
| Średnica skrawania | 3 5/32" cal |
| Średnica skrawania | 80 mm |
| Materiał tnący | Ostrza węglikowe |
| EAN13 Barcode | 5036140223936 |
| eCl@ss Code | 21019090 |
| Zastosowanie w materiałach | Ceramika, stal nierdzewna, włókno szklane, twarde materiały |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Sup. Part No. | KEN-050-7800K |
| Liczba zębów na cal | 4 TPI |
| Skok zębów | Constant |
| UNSPSC Code | 27112826 |
KEN0507800K
Otwornica z zębami z węglika spiekanego 80mm Kennedy
KEN-050-7800K
SM.CK016,137,5ZLNE
Narzędzia Cromwell