Suwmiarka cyfrowa 12" 300mm Oxford Precision OXD3312320K OXD-331-2320K [OXD3312334K] PRO25-4
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Suwmiarka cyfrowa 12" 300mm Oxford Precision OXD3312320K OXD-331-2320K
Precyzyjna suwmiarka cyfrowa Oxford 300mm ABS posiada poręczne pokrętło do wykonywania precyzyjnych ruchów oraz bardzo użyteczną śrubę do powtarzających się pomiarów.
Posiada konwersję odczytu w calach i milimetrach.
Typ bez wyjścia danych.
Dostępne dodatkowe baterie - Kod zamówienia EDI -904-4000K.
Specyfikacja suwmiarki Oxford:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Dokładność | |
| Producent | Oxford Precision |
| Kod EAN13 | 5036140059535 |
| Kod eCl@ss | 21170306 |
| Zakres pomiarowy calowy | 12" calowe |
| Zakres pomiarowy | 300mm |
| Nr produktu | OXD-331-2320K |
| Kod UNSPSC | 41111621 |
| WEEE Compliant | Tak |
| Waga | 810g |