Suwmiarka cyfrowa 200mm 8" Oxford Precision OXD3312280K OXD-331-2280K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Suwmiarka cyfrowa 200mm 8" Oxford Precision OXD3312280K OXD-331-2280K
Funkcja ABSolutne Pomiary - Punkt zerowy raz ustawiony pozostaje stały aż do momentu jego zmiany, nawet jeśli zacisk jest wyłączony (chyba, że bateria została usunięta). Tryb przyrostowy można osiągnąć w celu wielokrotnego użytku pomiaru "Go / No-Go". Rozdzielczość: 0.01mm/0.0005".
Dostępne dodatkowe baterie - Kod zamówienia EDI -904-4000K.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Dokładność | |
| Producent | Oxford Precision |
| Kod EAN13 | 5036140059528 |
| Kod eCl@ss | 21170306 |
| Range | 200mm |
| Range | 8" calowe |
| Nr produktu | OXD-331-2280K |
| Kod UNSPSC | 41111621 |
| WEEE Compliant | Yes |
| Waga | 460g |
SM.CK016,287,6ZLNE