Suwmiarka cyfrowa 200mm Senator SEN3311250K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Suwmiarka cyfrowa 200mm Senator SEN3311250K
Senator SEN-331-1250K
SEN3311250K
Suwmiarka cyfrowa 200mm Senator SEN3311250K
SEN-331-1250K
Opis produktu
Duży wyświetlacz dla jasności obrazu. Szybkość reakcji. Zero zresetowane. Podwójny odczyt mm / cal. Wielofunkcyjna do pomiaru, wewnątrz, na zewnątrz, głębokość i pomiaru stopnia/uskoku. Radełkowany uchwyt na kciuk do precyzyjnego ruchu obrotowego.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Senator |
| Wymiary | 200mm |
| Wymiary | 8" calowe |
| Kod EAN13 | 5036140228962 |
| Kod eCl@ss | 21170306 |
| Głębokość całk./opak. | 107 |
| Długość całk./opak. | 310 |
| Waga całkowita | 0.425 |
| Szerokość całk./opak. | 30 |
| Nr produktu | SEN-331-1250K |
| Kod UNSPSC | 41111621 |
SM.CK016,217ZLNE