Suwmiarka cyfrowa 300mm 12" elektroniczna IP67 odporna na pył na zalanie Kennedy KEN3312310K KEN-331-2310K
dostępny
Cena regularna:
1 761,60 zł
Cena regularna:
1 432,20 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Suwmiarka cyfrowa 300mm 12" elektroniczna IP67 odporna na pył na zalanie Kennedy KEN3312310K KEN-331-2310K
Profesjonalna suwmiarka cyfrowa 300mm od Kennedy z ochroną IP67 przed zalaniem, chłodziwem, wodą i płynami.
Suwmiarki odporne na zalanie dostępne są w kilku rozmiarach.
Suwmiarka elektroniczna posiada duży i czytelny wyświetlacz, szybką odpowiedź na pomiar, możliwość pomiaru w mm oraz w calach. Suwmiarka mierzy wymiary zewnętrzne, wewnętrzne, głębokość. Może także wskazywać różnicę pomiędzy dwoma pomiarami. W zestawie dołączamy mocne etui na suwmiarkę do jej przechowywania.
Rozdzielczość pomiaru 0,01mm.
Specyfikacja suwmiarki elektronicznej Kennedy:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140248069 |
| Kod eCl@ss | 21170306 |
| Opakowanie | 130x29x422 |
| Waga całkowita | 0,75kg |
| Zakres pomiarowy | 300mm/12"mm |
| Nr produktu | 110-803-30 |
| Kod UNSPSC | 41111621 |
| Waga | 750g |