Wykrętak do śrub M14-M18 3/8"-5/8" No.5 Kennedy KEN0751050K KEN-075-1050K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wykrętak do śrub M14-M18 3/8"-5/8" No.5 Kennedy KEN0751050K KEN-075-1050K
Kennedy KEN-075-1050K
KEN0751050K
Wykrętak do śrub NO.5
KEN-075-1050K
Opis produktu
Zalecane do pojedynczego usuwania uszkodzonych śrub z uchwytem do podnoszenia itp., bez konieczności niszczenia czy brudzenia innych elementów.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140093249 |
| Kod eCl@ss | 36010490 |
| Inch diameter for removing screws sized | 3/8 to 5/8 in |
| Number of Extractor | 5 |
| Nr produktu | KEN-075-1050K |
| Kod UNSPSC | 27111709 |
| Waga elementu | 70g |
SM.CK016,10,4ZLNE