Wykrętak do śrub M18-M24 5/8"-7/8" No.6 Kennedy KEN0751060K KEN-075-1060K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wykrętak do śrub M18-M24 5/8"-7/8" No.6 Kennedy KEN0751060K KEN-075-1060K
Kennedy KEN-075-1060K
KEN0751060K
Wykrętak do śrub NO.6
KEN-075-1060K
Opis produktu
Zalecane do pojedynczego usuwania uszkodzonych śrub z uchwytem do podnoszenia itp., bez konieczności niszczenia czy brudzenia innych elementów.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140093256 |
| Kod eCl@ss | 36010490 |
| Inch diameter for removing screws sized | 5/8 to 7/8 in |
| Number of Extractor | 6 |
| Nr produktu | KEN-075-1060K |
| Kod UNSPSC | 27111709 |
| Waga elementu | 130g |
SM.CK016,16,2ZLNE