Wykrętak do śrub M3-M6 3/32"-5/32" No.1 Kennedy KEN0751010K KEN-075-1010K MTM
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wykrętak do śrub M3-M6 3/32"-5/32" No.1 Kennedy KEN0751010K KEN-075-1010K
Zalecane do pojedynczego usuwania uszkodzonych śrub z uchwytem do podnoszenia itp., bez konieczności niszczenia czy brudzenia innych elementów.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140093201 |
| Kod eCl@ss | 36010490 |
| Inch diameter for removing screws sized | 3/32 to 5/32 in |
| Number of Extractor | 1 |
| Nr produktu | KEN-075-1010K |
| Kod UNSPSC | 27111709 |
| Waga elementu | 40g |