Wykrętak do śrub M8-M11 7/32"-9/32" No.3 Kennedy KEN0751030K KEN-075-1030K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wykrętak do śrub M8-M11 7/32"-9/32" No.3 Kennedy KEN0751030K KEN-075-1030K
Kennedy KEN-075-1030K
KEN0751030K
Wykrętak do śrub NO.3
KEN-075-1030K
Opis produktu
Zalecane do pojedynczego usuwania uszkodzonych śrub z uchwytem do podnoszenia itp., bez konieczności niszczenia czy brudzenia innych elementów.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140093225 |
| Kod eCl@ss | 36010490 |
| Inch diameter for removing screws sized | 7/32 to 9/32 in |
| Number of Extractor | 3 |
| Nr produktu | KEN-075-1030K |
| Kod UNSPSC | 27111709 |
| Waga elementu | 160g |
SM.CK016,5,8ZLNE