Wykrętak do śrub M24-M28 7.8"-1.1/8" No.7 Kennedy KEN0751070K KEN-075-1070K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wykrętak do śrub M24-M28 7.8"-1.1/8" No.7 Kennedy KEN0751070K KEN-075-1070K
Kennedy KEN-075-1070K
KEN0751070K
Wykrętak do śrub NO.7
KEN-075-1070K
Opis produktu
Zalecane do pojedynczego usuwania uszkodzonych śrub z uchwytem do podnoszenia itp., bez konieczności niszczenia czy brudzenia innych elementów.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140093263 |
| Kod eCl@ss | 36010490 |
| Inch diameter for removing screws sized | 7/8 to 11/8 in |
| Number of Extractor | 7 |
| Nr produktu | KEN-075-1070K |
| Kod UNSPSC | 27111709 |
| Waga elementu | 210g |
SM.CK016,27,7ZLNE