Czujnik zegarowy 25mm 0,01mm 0-100 Kennedy KEN3007520K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
563,50 zł
Cena regularna:
458,13 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Czujnik zegarowy 25x0.01mm x0-100 Kennedy KEN3007520K
Kennedy KEN-300-7520K
KEN3007520K
CZUJNIK ZEGAROWY 25x0.01mmx0-100 Kennedy
KEN-300-7520K
SM.CK016,200,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
Opis produktu
Średnica tarczy 58mm (21/4")Czujniki KENNEDY są zaprojektowane dla szerokiego zastosowania i dostępne w dwóch podstawowych wersjach. Z mechanizmem antywstrząsowym i czytelnym 'Easy Read' ustawiaczem na Zero. Wszystkie modele pracują w obu kierunkach. Zawarte w dopasowanym opakowaniu z miejscem na dodatkowe akcesoria. Matowe wykończenie chromowana obudowa czarne oksydowane wskaźniki tolerancji.
Średnica trzpienia 1/4" (6.35mm). Wyposażony w uchwyt z uchem po środku o średnicy 1/4" i trzpień pomiarowy 5/16". Wykonano zgodnie z BS 907.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140106765 |
| Kod eCl@ss | 21170308 |
| Graduation | 0.01mm |
| Reading | 0 - 100 |
| Nr produktu | KEN-300-7520K |
| Travel | 25mm |
| Kod UNSPSC | 41111600 |
| Waga | 440g |